Czy mogę być z przyjaciółką/mamą/kolegą/siostrą/mężem?

Nie. Stylistka jest w 100% dla Ciebie i potrzebuje Twojej współpracy. Trzecia osoba nigdy nie pozostaje neutralna. Koleżanka/kolega mogą projektować na Ciebie swoje potrzeby, mama będzie widziała w Tobie chłopca/dziewczynkę, mąż sam nie będzie się mógł zdecydować, czy masz być słodka i grzeczna, czy pełna sexapilu… itd. Potraktuj zakupy jak randkę, wtedy skorzystasz najbardziej.

Czy muszę kupować rzeczy które mi się nie podobają?

Absolutnie nie! Osobista stylistka zaproponuje Ci różne zestawy, jeśli będą wśród nich rzeczy, w których nie czujesz się dobrze, nie kupujesz ich! Chcemy Cie dobrze ubrać, ale nie przebrać. Ty decydujesz, stylistka doradza. Jednak otwartość na świeże spojrzenie profesjonalistki jest niezbędna, by docenić końcowy efekt.

Do jakich sklepów się wybierzemy?

To zależy od zasobności Twojego portfela i stylu, jaki dla Ciebie określimy. Nasze stylistki nie są związane żadnymi umowami z salonami odzieżowymi czy galeriami, nie otrzymują żadnych prowizji. Zawsze staramy się kupić rzeczy możliwie najlepszej jakości w relacji do ceny. Lubimy Zarę, Mango, Solar, Promod czy H&M, dla wymagających wybierzemy wyższą półkę. 

Jaki powinien być budżet?

Określamy średni budżet na około 2000 pln, pozwoli to kupić także torbę i buty. Tylko mogąc sobie pozwolić na zakup kilku zestawów ubrań w pełni docenisz pomoc osobistej stylistki! Z mniejszym budżetem możemy zrobić zakupy w czasie wyprzedaży lub gdy potrzebujesz tylko uzupełnić kilkoma rzeczami szafę albo szukasz stroju na konkretną okazję, np. uroczystość.

Jak długie są takie zakupy? Ile czasu trwają?

Średni czas zakupów z osobistą stylistka to 4-5 godzin. Jeśli budżet jest niewielki lub/i jesteś osobą zdecydowaną i otwartą mogą to być 3 godziny, jeśli masz ogromny apetyt na ubrania i spory budżet lub/i trudno podejmujesz decyzje może to być 6-7 godzin.


Kategorie: Moda